FAQ

Поширені запитання

Що таке Мікротік (MikroTik)?

Латвійська компанія SIA Mikrotīkls - виробник телекомунікаційного обладнання. Активно розробляє і продає Ethernet та безпровідне мережеве обладнання, наприклад, маршрутизатори, мережеві комутатори (світчі), точки доступу, антени, а також програмне забезпечення - операційні системи та допоміжне ПЗ.

Що таке mikrotik.ua?

Training Center MikroTik.UA - офіційний організатор тренінгів компанії MikroTik в Україні з 2012 року. Також з грудня 2020 року на нашому сайті в розділі Продукція з'явилася можливість замовити та придбати обладнання, програмне забезпечення, послуги з налаштування обладнання MikroTik.

Як отримати знижку на продукцію MikroTik?

Зареєструйтеся на сайті і заощаджуйте з Програмою лояльності. Працює вона дуже просто: чим більше Ви купуєте, тим кращу ціну отримуєте. Програма лояльності має кілька рівнів. Кожен новий рівень збільшує Вашу знижку.

Після проходження наших тренінгів Ви отримуєте знижку на купівлю обладнання на сайтах MikroTik.UA та NTema назавжди! І чим більше прослуханих курсів, тим краща знижка!

Навіщо вчитися, чи є в цьому необхідність?

Навчання стосується налаштування і управління обладнанням Mikrotik, що працює на RouterOS - спеціалізованій операційній системі, яка призначена виключно для побудови багатофункціональних маршрутизаторів, фаєрволів, бриджів, базових станцій, vpn-серверів, web-серверів та інших пристроїв управління мережами.

Навіщо мені тренінг, якщо в інтернеті, наприклад, на YouTube все є?

По-перше, далеко не все. По-друге, навіть безліч статей і відео, присвячених конфігурації обладнання MikroTik, копіювання налаштувань із прикладів, найімовірніше, не вирішить конкретне завдання. Також враховуйте, що приклади налаштувань можуть містити прикрі помилки, застаріти, стати абсолютно неактуальними зараз.

Які бонуси надає сертифікація Mikrotik?

Компанія Mikrotik активно просуває свої продукти на ринку і підготувала програму навчання. Мета навчання - підготовка фахівців, які досконально вивчили можливості обладнання Mikrotik і вміють створювати та підтримувати системи на його основі.

Як довго буде дійсний мій сертифікат?

Сертифікат MikroTik дійсний 3 роки з моменту видачі.

Хто проводить тренінги?

Сертифіковані тренери, які пройшли спеціальну підготовку і мають право викладати за програмою навчання Mikrotik.

Чому варто навчатися саме у нас?

Тренінговий центр MikroTik.UA організовує навчання з 2012 року, тренінги проводять кращі сертифіковані європейські викладачі з багаторічним практичним досвідом, авторськими методиками навчання і продуманими лабораторними роботами для ретельного опрацювання і кращого засвоєння теорії, незалежно від базової підготовки студента. Навчання в групах до 15 - 20 осіб дає можливість приділити достатню увагу кожному.

Як здати сертифікаційний іспит MikroTik?

Оскільки сертифікаційний тест здається онлайн в акаунті на сайті MikroTik, вам потрібно зареєструватися (якщо вже є обліковий запис, переконайтеся, що пам'ятаєте логін/пароль і можете зайти на сайт). Вносьте коректну інформацію (ім'я та прізвище будуть в сертифікаті), а вибір країни впливає на вибір мови здачі тесту (в Україні іспит проводиться англійською мовою).

Тест включає 25 питань, відповісти на які потрібно протягом 1 години. Прохідний бал - 60%. На іспиті можна:

  • користуватися власними записами,
  • навчальними матеріалами,
  • перекладачем Google (якщо є труднощі з перекладом або змістом питання - сміливо звертайтеся до тренера, він допоможе перекласти і пояснить),
  • MikroTik Wiki

Сертифікаційний тест MikroTik складати обов'язково?

Ні, Ви вирішуєте самостійно, але ми рекомендуємо пройти тест.

Чи готовий я до тренінгу?

Перевірте себе! В Вашому акаунті MikroTik доступний Example Test з 20 питань, час проходження та кількість не лімітовані.

Чи можу я пройти інженерні тренінги без сертифіката MTCNA?

Прослухати інженерний тренінг можете. А ось здати сертифікаційний іспит другого рівня - ні, оскільки наявність базового сертифіката MTCNA є обов'язковою вимогою компанії MikroTik.

Що потрібно взяти на тренінг?

Ноутбук (СОМ порт не потрібен) та два патч-корди довжиною 1-2 метри.

Де проходять тренінги?

Тренінги проводяться в тренінговому центрі MikroTik.UA: м. Київ, вул. Олени Теліги, 11 (праве крило, навчальний клас). Тренінги також проходять в інших містах (в списку курсів виберіть доступне місто).